Wystawa 2017

WYSTAWA KANARKÓW I PTAKÓW EGZOTYCZNYCH 2017

gify sowy

Miejsce

Nazwisko i Imię

Ilość Punktów

BIAŁE RECESYWNE

I

NOSAL MAREK

362

II

KWIATKOWSKI RAFAŁ

360

III

OLEŚ CZESŁAW

358

ŻÓŁTE INTENSYWNE

I

OLESIAK BRONISŁAW

360

II

MAJKA MAREK

360

III

MAJKA MAREK

360

CZERWONE INTENSYWNE

I

KWIATKOWSKI RAFAŁ

362

II

OLEŚ CZESŁAW

362

III

NIEĆ ANTONI

362

CZERWONE NIEINTENSYWNE

I

URYGA RYSZARD

362

II

KWIATKOWSKI RAFAŁ

359

III

KWIATKOWSKI RAFAŁ

359

ZIELONE KOBALTOWE INTENSYWNE

I

NOSAL MAREK

354

II

PECIAK TOMASZ

350

III

PECIAK TOMASZ

350

CZERWONO CZARNE KOBALTOWE

I

OLEŚ CZESŁAW

362

II

KWIATKOWSKI RAFAŁ

358

III

OLEŚ CZESŁAW

358

PHAEO ŻÓŁTE I BRUNATNE

I

NOSAL MAREK

358

II

OLEŚ CZESŁAW

354

III

NOSAL MAREK

354

AGAT CZERWONY MOZAIKOWY

I

OLEŚ CZESŁAW

354

II

-

-

III

-

-

MINIATURY HISZPAŃSKIE

I

WOŻNIAK ZBIGNIEW

358

II

FAŁOWSKI BOGDAN

356

III

MAJKA MAREK

355

PAPUGI

I

PECIAK TOMASZ

358

II

SZAREK KRZYSZTOF

357

III

SZAREK KRZYSZTOF

356

EGZOTYKA

I

DRĄG MIROSŁAW

90

II

DRĄG MIROSŁAW

89

III

URYGA RYSZARD

88

 

 

NAJŁADNIEJSZY PTAK WYSTAWY

I

AGAT ŻÓŁTY MOZAIKOWY - 91pkt.

OLEŚ CZESŁAW

II

CZERWONY INTENSYWNY  -  91pkt.

KWIATKOWSKI RAFAŁ

III

MINIATURA HISZPAŃSKA - 90pkt.

ZBIGNIEW WOŻNIAK

 

 

MEDALIŚCI WYSTAWY 2017

Hodowca

Złoto

Srebro

Brąz

NOSAL MAREK

3

-

1

OLEŚ CZESŁAW

2

2

2

KWIATKOWSKI RAFAŁ

1

3

1

PECIAK TOMASZ

1

1

1

DRĄG MIROSŁAW

1

1

-

URYGA RYSZARD

1

-

1

OLESIAK BRONISŁAW

1

-

-

WOŻNIAK ZBIGNIEW

1

-

-

MAJKA MAREK

-

1

2

FAŁOWSKI BOGDAN

1

-

-

NIEĆ ANTONI

-

-

1

 

 

 

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Wystawa 2016

Miejsce I Miejsce II Miejsce III
Kanarki żółte i białe Oleś Czesław 358 pnkt Kwiatkowski Rafał 352 pnkt Kwiatkowski Rafał 338 pnkt
Kanarki czerwone intenywne Słowik Wojciech 360 pnkt Wozniak Zbigniew 352 pnkt Wozniak Zbigniew 344 pnkt
Kanarki czerwone intensywne Kwiatkowski Rafał 356 pnkt Uryga Ryszard 347 pnkt Kwiatkowski Rafał 345 pnkt
Kanarki czerono-czarne Kwiatkowski Rafał 363 pnkt Oleś Czesław 362 pnkt Klag Józef 359 pnkt
Kanarki kształtne Mazur Ewa 92 pnktFiorino poj ptak Pierzchała Tadeusz 91 pnktgloster konsort poj. ptak —————
Mała egzotyka Peciak Tomasz 361 pnktryżowce Pierzchała Tadeusz 356 pnktamadyna wspaniała -
Papugi Szarek Krzysztof 364 pnkt Peciak Tomasz 363 pnkt Szarek Krzysztof 362 pnkt

Ptak wystawy kanarek 2016r
Fiorino 92 pnkt
kol.Mazur Ewa

Oceniał wystawę
Pan Hampel Mirosław


Wystawa 2015

Miejsce I Miejsce II Miejsce III
Kanarki żółte i białe Oleś Czesław359 pkt. Oleś Czesław356
pkt.
Oleś Czesław355 pkt.
Kanarek czerwony Słowik Wojciech362 pkt. Słowik Wojciech361
pkt.
Michalik Krzysztof352 pkt.
Kanarek czarny Oleś Czesław355
pkt.
Oleś Czesław352 pkt. —————
Kanarek czerwona mozaika Oleś Czesław355 pkt. Nieć Antoni353 pkt. Nieć Antoni347
pkt.
Kanarek czarna mozaika Woźniak Zbigniew358 pkt. Woźniak Zbigniew353
pkt.
Pierzchała Tadeusz347
pkt.
Kanarek kształtny Pierzchała Tadeusz361 pkt. ————— —————
Papugi Szarek Krzysztof364 pkt. Szarek Krzysztof363 pkt. Peciak Tomasz360 pkt.
Egzotyka Peciak Tomasz362
pkt.
Uryga Ryszadr354 pkt. —————

Sędzia: Hampel Mirosław


Wystawa 2014

Kategoria

Kanarki czerwone

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Oleś

362

II

Nosal

356

III

Urycga

355

Kategoria

Kanarki mozaika czerwona

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Nosal Marek

359

II

Pierzchała

358

III

Nosal Marek

358

Kategoria

Kanarki żółte i białe

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Oleś

358

I

Michalik

358

II

Oleś

356

II

Klag

356

III

Majka

354

Kategoria

Czarne

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Oleś

360

II

Nosal

359

III

Oleś

357

Kategoria

Czarna mozaika

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Pierzchała

363

II

Nosal

362

III

Wozniak

362

Kategoria

Egzotyka

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Uryga

362 / Lilianka różowa

II

Szarek

362 / Niev. fiszer.

III

Szarek

360 / Niev. fiszer.

Ptak wystawowy
MICHALIK KRZYSZTOF

Sędziowie:
J. Krawczyk
J. Kamieński
M. Kłuciński

 

 

 

 

Wystawy

Wykaz hodowców, których ptaki zajęły miejsca medalowe w konkursie w dniu 16.11.2012r.

Kategoria

                   Kanarki białe i żółte

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Michalik Tomasz

359

II

Nosal Marek

358

III

Nosal Marek

357

Kategoria

                   Kanarki czerwone

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Nosal Marek

362

II

Nosal Marek

360

III

Oleś Czesław

358

Kategoria

                   Kanarki czarne

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Nosal Marek

357

II

Michalik Tomasz

356

III

Merklinger Rafał

355

Kategoria

                  Egzotyka

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Szarek Krzysztof

358

II

 Włodarz Przemysław

 357

III

Szarek Krzysztof

 351

W konkursie uczestniczyło 34 kolekcje i 40 ptaków pojedyńczych.

Ekspert pan Mirosław Hampel  

Za upiększenie wystawy hodowcy Pierzchała Tadeusz, Uryga Ryszard, Włodarz Przemysław otrzymali puchary.

Wykaz hodowców, których ptaki zajęły miejsca medalowe w konkursie w dniu 04.11.2011

Kategoria

                   Kanarki białe i żółte

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Michalik Tomasz

363

II

Nosal Marek

359

III

Michalik Tomasz

356

Kategoria

                   Kanarki czerwone

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Nosal Marek

365

II

Nosal Marek

360

III

Nosal Marek

358

Kategoria

                   Kanarki czarne

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Merklinger Rafał

363

II

Nosal Marek

363

III

Nosal Marek

359

Kategoria

                   Kanarki kształtne

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Włodarz Przemysław

356

II

III

W kategorii Najlepszy Ptak Wystawy zwyciężył Nosal Marek – kanarek czerwony nieintensywny 92pkt.

Ekspert Tadeusz Byś 

Za upiększenie wystawy hodowcy Pierzchała Tadeusz, Uryga Ryszard, Włodarz Przemysław otrzymali puchary.

Wykaz hodowców, których ptaki zajęły miejsca medalowe w konkursie w dniu 26.11.2010

Kategoria

                   Kanarki białe i żółte

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Michalik Tomasz

356

II

Merklinger Rafał

356

III

Uryga Ryszard

356

Kategoria

                   Kanarki czerwone

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Uryga Ryszard

357

II

Nosal Marek

354

III

Nosal Marek

354

Kategoria

                   Kanarki czarne

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Nosal Marek

354

II

Merklinger Rafał

354

III

Merklinger Rafał

352

Kategoria

                   Kanarki kształtne

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Nosal Marek

II

III

Czernecki Edward

W kategorii Najlepszy Ptak Wystawy zdobył Uryga Ryszard, kanarek czerwony 91pkt.

Ekspert Mirosław Hampel 

Za upiększenie wystawy hodowcy Pierzchała Tadeusz, Uryga Ryszard, Włodarz Przemysław otrzymali puchary.

 

Wykaz hodowców, których ptaki zajęły miejsca medalowe w konkursie w dniu 20.11.2009

Kategoria

                   Kanarki białe i żółte

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Michalik Tomasz

352

II

Michalik Tomasz

350

III

Michalik Tomasz

348

Kategoria

                   Kanarki czerwone

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Nosal Marek

364

II

Nosal Marek

357

III

Uryga Ryszard

353

Kategoria

                   Kanarki czarne

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Nosal Marek

362

II

Nosal Marek

361

III

Pierzchała Tadeusz

360

Kategoria

                   Kanarki kształtne

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Czernecki Edward

355

II

Michalik Tomasz

348

III

Woźniak Zbigniew

348

Kategoria

                   Egzotyka drobna

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Pierzchała Tadeusz

91

II

Włodarz Przemysław

91

III

Woźniak Zbigniew

91

W kategorii Najlepszy Ptak Wystawy zdobył Stanisław Smoleń wystawiając papużkę falistą szek biało popielaty – 91 pkt.

Zdjęcia z Wystawy w 2009 r.

Wykaz hodowców, których ptaki zajęły miejsca medalowe w konkursie w dniu 14.11.2008

Kategoria

                   Kanarki białe i żółte

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Nosal Marek

359

II

Michalik Tomasz

358

III

Michalik Tomasz

357

Kategoria

                   Kanarki czerwone

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Uryga Ryszard

359

II

Nosal Marek

359

III

Uroda Aleksander

356

Kategoria

                   Kanarki czarne

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Pierzchała Tadeusz

359

II

Nosal Marek

358

III

Pierzchała Tadeusz

358

Kategoria

                   Kanarki kształtne

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Czernecki Edward

355

II

Michalik Tomasz

348

III

Woźniak Zbigniew

348

Zdjęcia z Wystawy w 2008 r.

Wykaz hodowców, których ptaki zajęły miejsca medalowe w konkursie w dniu 16.11.2007

Kategoria

                   Kanarki białe i żółte

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Czub Augustyn

358

II

Michalik Tomasz

356

III

Smoleń Stanisław

356

Kategoria

                   Kanarki czerwone

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Uryga Ryszard

367

II

Uroda Aleksander

362

III

Czub Augustyn

358

Kategoria

                   Kanarki czarne

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Czub Augustyn

359

II

Uryga Ryszard

358

III

Uryga Ryszard

357

Kategoria

                   Border miniatura

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Czernecki Edward

355

II

Michalik Tomasz

348

III

Woźniak Zbigniew

348

Kategoria

                   Yorkshire

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Pierzchała Tadeusz

92

Kategoria

                  Kędzierzawy padwański

Miejsce

Imię i nazwisko

Suma punktów

I

Tadeusz Pierzchała

360